Pozadí stránky
avatar

04. 05. 2016

Něco málo na plstění, filcu, pomponků, lepidel, drátů

Přišla velká bedna a v ní spoustu krásných věcí. Které určitě nutně potřebujete 🙂 Tak třeba držáky na plstícíc jehly. Jak pro jednu jehlu, aby se vám lépe držela tak pro šest jehel, aby jste mohli rychleji plstit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Držáky plstícíh jehel ze dřeva. Na jednu a šest jehel.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Držáky plstících jehel

Dále bylo v krabici oblíbené bižuterní lepidlo a máme jej stále za 74 Kč. Je výborné na lepení kovu a skla, vlepování dutinek do kaplíků, minerálů a kovu, kabošonů do lůžek a tak vůbec na co si vzpomenete 🙂

Bižuterní lepidlo

Bižuterní lepidlo

Pro ty kdo dělají tkané náramky z korálků nabízíme dřevěný tkací stávek na korálky. Je rozložený, ale je velmi jednoduché jej složit. Ke stávku je přiložený návod na tkaní. Jako osnovu můžete použít naše nitě S-lon, které máme v mnoha barvách.

Dřevěný stávek na tkaní korálkových náramků

Dřevěný stávek na tkaní korálkových náramků

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A konečně je tu velká pecka a to je pytel 500 g filcových odstřižků za 91 Kč. jsou tam různé barvičky a síly filcu. Barvičky jsou i jiné než ty co nabízíme běžně v přířezech A4.

Balík odstřižků filců 500 g

Balík odstřižků filců 500 g

A taky přišly měděné, mosazné a postříbřené dráty ve velikostech 0,3 až 1,2 mm. Stále za jednotnou cenu 45 Kč za balení. Bohužel k těm nemám fotečku. Ale bude nejlepší když se přijdete podívat. Těšíme se na vás 🙂

Ještě byly v krabici pomponky

Balení bambulek 60 ks v šesti barvách.

Balení bambulek 60 ks v šesti barvách.

Pomponky – bambulky v šesti barvách v balení po 60 ks.

Mrkněte a když vás něco zaujme přijďte se mrknou na živo. To je vždycky nejlepší 🙂