Pozadí stránky
avatar

02. 02. 2016

Novinky aneb co bylo v bedně :-)

Tak jsme bednu vybalili Emotikona smile No a co v ní bylo? Spousta bezva věcí. Hlavně magnetické zapínání na dutinky. Magnetické zapínání s kamínky s vnitřním průměrem 7 mm. Dál pak různá magnetická zapínání na dutinky s pojistkou a to ve velikostech 6, 8 a 10 mm vnitřního průměru. Tyto máme v barvách starozlaté, zlaté, měděné, platinové a černé. Všechny mají polistku proti otevření. Pak máme hladké bez pojistky a to v průměru 7 a 6 mm – stříbrná a černá barva. Další magnetické zapínání je kulaté ve dvou průměrech.
Přišla i lůžka na kabošony, a to jak kulatá na kabošon 25 mm tak oválná. Malé na 18×25 mm a velké 30×40 mm. Naušnicové zapínání s lůžkem na kabošon 12 mm ve stříbrné a platinové barvě. Puzetu s lůžkem na 12 mm.
Ještě v balíku byly kulaté černé kůže v síle 1,5; 2,5 a 3 mm. A nakonec spousta balíčků plastových korálků 3,5 a 5,5 mm. Také tam byly karabinky a kroužky. Zatím jen pár foteček další budou zítra. Nebo se přijďte podívat zítra, v sobotu máme otevřeno od 10 do 13h. Více fotek najdete na našem Facebooku Mrkněte tam 🙂