Pozadí stránky
avatar

27. 05. 2016

Pomůcky na suché plstění Clover

Po delší přestávce se vám obět hlásíme z Korálkového krámku s přívalem novinek. A jsou to tentokrát suprové pomůcky na suché plstění od japonské firmy Clover. Všechny jejich pomůcky na plstění jsou z kvalitních plastů a z vlastní zkušenosti vím, že dlouho vydrží. Můžeme nabídnout plstící pero na tři plstící jehly. Jehly v něm jsou vyměnitelné a může se použít samostatně jedna jehla, dvě nebo všechny tři najednou. Plstící pero Clover je výborné k plstění kuliček, postaviček a super je k filcování v šablonkách, ketré vám také představíme. Usnadňuje práci a také ji zrychluje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další novinkou je držák pěti plstících jehel Clover. Jehly v držáku jsou vyměnitelné a krásně do něj sedí námi nabízené jehly. Držák je výborný k plstění v ploše. Současné filcování pěti jehel výrazně zrychlí práci.

Držák pěti plstících jehel Clover

Držák pěti plstících jehel Clover

Jako podložku na plstění se dá použít kartáč Clover. My nabízíme velký a malý. Skvěle se hodí na plstění v šablonkách nebo v ploše. Jde o trvanlivější alternativu molitanu.

Kartáče na plstění velký a malý alternativa molitanu

Kartáče na plstění velký a malý alternativa molitanu

Jako čistidlo na kartáč po plstění a k rozčesávání vlny před plstěním se hodí rozčesávač na vlnu Clover. Jeho kovovou částí se dá vlna rozčesávat a druhou se štětinkami, kartáč po práci vyčistit.

Rozčesávač vlyn a čistič karáče v jednom

Rozčesávač vlny a čistič karáče v jednom

No a konečně jsou jsou tu očekávané šablonky na plstění Clover. Můžeme vám nabídnout osm druhů šablonek. Krásnou trojrozměrnou růži, gerberu nebo macešku. Také jemnou kytičku s kvítky, která se skvěle hodí na naplstění na látku. Na látku také můžete naplstit králíčka se čtyřlístky nebo ježka s houbičkami. Nebo třeba motýlka. ten se hodí jak na látku tak samostatně. A na konec třeba vločku, která se bude hodit na zimní čepici. Tak to jsou všechny plstícíc šablonky. No nejsou k sežrání 🙂

Šablonky na plstění růže, motýlek,gerbera, králíček, ježek, vločka, maceška

Šablonky na plstění růže, motýlek,gerbera, králíček, ježek, vločka, maceška

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jsou tu ještě dvě videa, která vám pomůcky představí. Jsou trochu amatérská, ale velmi názorná. tak si je zapněte ať vidíte, že pomůcky jsou opravdu parádní.

Pomůcky na suché plstění Clover 1

Pomůcky na suché plstění Clover